top of page

Tetra Guard

İçeriğindeki dört etkenin birlikteliği benzersiz bir sinerji oluşturur. Lenfosit ve antikor üretimini kamçılayarak tüm viral ve bakteriyel enfeksiyonlarda uygulanan tedaviye destek olur.

Yangı giderici etkisi oluşan ağrıyı azaltarak yaşam kalitesini artırır. Barsak mikroflorasını destekleyerek doğal savunma bariyerinin oluşmasına katkıda bulunur.

WHAT

Immune System Booster

FOR

Dogs

SIZE

40 ml

Spray.png
N-N Dimethylglycine HCI (DMG)

Hücre içi glutatyon ve SAMe üretimi destekleyerek viral, bakteriyel kökenli mikroorganizmalar ve antijenlerle karşıladığında bağışıklık tepkisinin arttırılmasında rol oynar.
76.png
Methylsulfonylmethane (MSM)

Viral bakteriyel ve alerjik kökenli oluşan yangıyı baskılayarak hem ağrı hissini minimumam indirir 

hemde antienflamatuar etkisiyle tedavi başarısına destek olur.
65.png

Inulin- FOS (Oligofruktoz)

İnsanlarda olduğu gibi köpeklerde de doğal savunma mekanizmasının temeli sağlıklı bir barsak mikroflorasıdır. İnülinin probiyotik etkisi barsak florasını güçlendirir.

34.png

Vitamin C (L-Ascorbyl-2-Polyphosphate

Sindirimi en kolay, vücutta en uzun süre kalan ve Vitamin C' nin oksidasyona en dayanıklı formudur.

65.png

MAP Dolum Tekniği ( Modified Atmosphere Packaging)

Ambalaj içerisinde oksijensiz bir ortam sağlayan nitrojen ile ürün ambalajı açılana kadar ilk günkü tazeliğini yıllar boyunca korur.

İçerik: 40 ml'lik likit(litrede): 150 gr N,N-Dimethylglycine HCI (4d4), 175 gr MSM (Methylsulfonylmethane), 50 gr Inulin-FOS (Oligofruktoz), 150 gr Vitamin C (L-Ascorbyl-2-Polyphosphate), Sodyum Klorür(11.4.1), Monopropylene Glycol(13.11.1), Gliserin(13.8.2), 25 mg BHA(E320), 125 mg Aromatik Karışım (2b). Raf ömrü üretim tarihinden itibaren 24 aydır

bottom of page